Reklama
 • Czwartek, 20 marca (12:00)

  Lubiłyśmy w niedzielne wieczory siadać przed telewizorami i oglądać serial „Czasu honoru”. Losy grupy przyjaciół walczących podczas II wojny światowej z okupantem nie tylko my śledziłyśmy z ogromnym zainteresowaniem. Jeden z filmowych portali umieścił „Czasu honoru” na liście 100 najlepszych seriali świata! Więc bardzo dobrze się stało, że jesienią pojawią się nowe odcinki siódmej już części serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 stycznia (10:34)

  Popularność przyniosły mu komedie romantyczne, a satysfakcję dały… produkcje historyczne – „Czas honoru”, a także sztuki Teatru TV m.in. „Operacja Reszka” i „Pamiętnik pani Hanki”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 stycznia (09:15)

  Prace na planach seriali idą pełną parą, jakby kryzys w tej branży już się skończył. W tym roku zobaczymy zupełnie nowe produkcje, a także kontynuacje, których nakręcenie podawano w wątpliwość.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 stycznia (13:00)

  Ostatni odcinek 6. serii uwielbianego „Czasu honoru” tylko rozbudził wyobraźnię milionów fanów, żądnych dowiedzieć się czegoś więcej o dalszych losach ulubionych bohaterów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 stycznia (14:00)

  Eryk Lubos (39) może mieć powody do zawodowej satysfakcji. Serial „Czas honoru”, w którym aktor gra dużą rolę, trafił na zaszczytną listę stu najlepszych seriali telewizyjnych na świecie!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 stycznia (12:05)

  Prawdopodobnie powstanie siódma seria historycznego „Czasu honoru”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 stycznia (10:05)

  A jednak! TVP potwierdziła, że jest zainteresowana kontynuacją serialu „Czas honoru”. Zadowoleni z tego pomysłu są też producent Michał Kwieciński oraz scenarzyści – Ewa Wencel i Jarosław Sokół. Siódmą serię zobaczymy więc już w przyszłym roku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 30 grudnia 2013 (10:05)

  Prawdopodobnie już jesienią 2014 r. zobaczymy czwórkę przyjaciół w komplecie. Na pewno 7. sezon „Czasu honoru” będzie ostatnim.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (13:00)

  Ewa Wencel wyznaje nam, czego sobie życzy z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Zdradza też, jaki najbardziej nietrafiony prezent dostała przed laty. A jako scenarzystka „Czasu honoru” wprowadza w tajniki powstawania serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (12:00)

  W 7. serii „Czasu honoru” do obsady powróci Antoni Pawlicki. Jak to możliwe, skoro jego bohater, Janek, został zastrzelony w 5. sezonie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0