Reklama
 • Wtorek, 8 lipca 2014 (10:00)

  To nie pierwszy raz, gdy paparazzi sfotografowali idola nastolatek z koleżanką z planu „Czasu honoru”, Agnieszką Więdłochą. Oboje lubią wybierać się na rowerowe wycieczki po mieście. Fanki Maćka mogą jednak spać spokojnie, ponieważ aktorrzy zapewniają, że tylko się przyjaźnią.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 1 lipca 2014 (10:00)

  To dla niego wyzwanie. Maciej Musiał (19) rozpoczął pracę na planie najnowszej serii „Czasu honoru”. By zagrać rolę w historycznym serialu, młody aktor przeszedł specjalne przeszkolenie wojskowe! Prowadzili je zawodowi kaskaderzy i żołnierze. Efekty zobaczymy już jesienią.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 czerwca 2014 (14:00)

  Jesienią na antenę Dwójki powróci „Czas honoru”. Tym razem akcja serialu cofnie się do okresu Powstania Warszawskiego. W siódmym sezonie pojawią się wszyscy główni bohaterowie, ale do obsady dołączyło również sporo nowych gwiazd.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 czerwca 2014 (10:33)

  Po stresach związanych z maturalnym wypracowaniem Maciej Musiał znalazł sposób, by odreagować skołatane nerwy. Aktor tuż po egzaminie z języka polskiego stawił się na terenie byłych Zakładów Mechanicznych im. Marcelego Nowotki w Warszawie, gdzie kręcona jest nowa seria „Czasu honoru”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 20 czerwca 2014 (14:00)

  Kilka wspólnych zdjęć i już plotkarska prasa ogłosiła, że Agnieszkę Więdłochę z Maciejem Musiałem łączy gorący romans. Tymczasem prawda jest taka, że grają razem w nowym sezonie „Czasu honoru”, a po zdjęciach spotykają się, ponieważ Agnieszka pomaga młodszemu o niemal 10 lat koledze przygotować się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Musiał, gwiazda „rodzinki.pl”, zdał właśnie maturę i na poważnie myśli o aktorstwie. EM

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 16 czerwca 2014 (14:00)

  Akcja kręconych właśnie odcinków popularnego serialu Czas honoru rozgrywa się podczas Powstania Warszawskiego. W jednej z ról pojawia się Maciej Musiał (19). Udział w tym serialu to dla niego prawdziwy egzamin dojrzałości. Pod wieloma względami. Termin zdjęć zbiegł się akurat z tegoroczną maturą. Maciej biegł na plan niemal prosto z sali egzaminacyjnej. Powstańcze losy jego rówieśników sprzed 70 lat to temat tragiczny. Siłą rzeczy dla młodych akt

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (13:00)

  Nie sprawdziły się przepowiednie, że TVP nie będzie już kręciło nowych odcinków „Czasu honoru”. Właśnie zaczęły się zdjęcia do 7. sezonu serialu. W jednej z głównych ról Maciej Zakościelny (34).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (10:05)

  Maciej Musiał jest zauroczony nastoletnią Kasią Sawczuk! Bardzo pielęgnuje tę znajomość!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (10:05)

  Aktor znany m.in. z Czasu honoru zaangażował się w pomoc rocznemu Leonowi Zubowi, który po operacji usunięcia guza mózgu cierpi na padaczkę i niedowład.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (08:00)

  Mimo że zdawał egzamin dojrzałości, to nie opuścił planu filmowego serialu „Czas honoru”!

  Czytaj więcej Komentarzy:0