Reklama
  • Środa, 4 marca 2015 (14:00)

    Czas honoru. Wojacy znów w akcji

Świetna wiadomość dla wielbicieli „Czasu honoru”, zwłaszcza tych, którzy nie widzieli wszystkich odcinków 7. serii. Dwójka przypomni burzliwe losy bohaterów rozgrywające się w trakcie Powstania Warszawskiego (1 sierpnia – 3 października 1944 roku).

Witaj, synku!

Co się wydarzy na ekranie? Polskie podziemie z niecierpliwością będzie czekać na decyzję o rozpoczęciu bitwy w stolicy. Władek (Jan Wieczorkowski) i Bronek (Maciej Zakościelny) staną na czele plutonów AK.

Reklama

Razem z Michałem (Jakub Wesołowski) i Jankiem (Antoni Pawlicki) mają eskortować wysłannika z Londynu na spotkanie z komendantem Tadeuszem Borem-Komorowskim. Od ich rozmowy może zależeć wybuch powstania...

Tymczasem Lena (Agnieszka Więdłocha) wydostanie się z Pawiaka. Markiewicz po raz pierwszy zobaczy syna, Jasia. Potem poprosi Romka (Piotr Żurawski), aby zabrał matkę z dzieckiem za miasto.

Czy Lena zechce znów być z dala od ukochanego? Wybicie godziny „W” jest nieuchronne!

Zobacz również

  • Kolejny sukces polskiego serialu! Obsypany nagrodami „Czas honoru” właśnie został sprzedany szkockiej telewizji STV oraz litewskiemu państwowemu nadawcy LRT. Historia spadochroniarzy, który po... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.